Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçum 3 seans boyunca beslenme ile ilgili farkındaliğıma yeni bir boyut getirdi. Kendimi suçlamadan, kendimle barışık bir şekilde de doğru beslenebileceğime dair empatik bir dille harika katkılarda bulundu. Teşekkurler.

Bedenim ve ruhumla ilgili yarattığınız farkındalıklar için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu pandemide dolaşmış bir yün yumağının ipucunu bulmamda yardım etmeniz sırtımdaki bir yükü hafifletmiş oldu. Beslenme kısmına gelince; şekerli, unlu, nişastalı , işlenmiş yiyecekler, süt ve süt ürünleri beslenmemde yok. İki öğün besleniyorum. En son saat 18 de beslenme işim bitiyor. Saat 22.30-23.00 gibi uyuyup sabah 8-9 da uyanıyorum. Yaşım 65,kilom 80. Gelecekte Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçluğu hizmetlerini kullanarak beslenmemi planlamak isterim.  Bana gösterdiğiniz sabıra ve anlayışa teşekkür eder çalışmalarınızda birlikte olmaktan mutluluk duyacağımı bildiririm.

Çok çok çok teşekkür ediyorum öncelikle böyle güzel bir proje sayesinde Fonksiyonel 

Tıp Sağlık Koçluğu ile tanışmama vesile olduğunuz için. Cok umutsuz girmiştim seansa ama çok çok rahatlamış ve mutlu şekilde ayrıldım. Hâlâ şaşkınım bu kadar iyi geldiğine. Kendinize şans verin mutlaka katılın,  ben kesinlikle senasları bırakmayı düşünmüyorum. Kesinlikle katılın derim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim böyle imkanı bize sundugunuz için. Bir dahaki seansı sabırsızlıkla bekliyorum.

Öncelikle fonksiyonel tıp koçlarına bizlere böyle bir imkan tanıdıkları için teşekkür ediyorum. Ben de bu hizmeti alanlar arasında seçildiğim için şanslıydım. Koçumun güler yüzlü oluşu, yakınlığı, sohbeti ilk günden bana moral verdi. Beslenme, farkındalık, nefes teknikleriyle bana yardımcı oldu. Kendimi tanımamı, kendime zaman ayırmam gerektiğini hatırlamamı sağladı. 3 haftada kendimdeki değişikliği fark ettim. Bundan sonra da öğrendiklerimi uygulamanın bana iyi geleceğini düşünüyorum. Tekrar teşekkürler, sevgiler.

 

Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu ile çalıştığım için çok mutlu oldum. Seanslarda konuşurken fark ettirdiği şeyler oldu. Gayet bilgilendirici ve yardımcı olmaya yönelikti. Kafamın karışık olduğu bir dönemde beni saygıyla dinlediği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bu kadar aydınlanma ve farkındalık kazanabileceğimi hiç düşünmemiştim. Seansların bitmesini hiç istemedim ve vaktin nasıl geçtiğini hiç anlamadım. Çok çok faydalandım, çok teşekkür ediyorum.

Hayatıma katkısı için Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçuma ne kadar teşekkür ve dua etsem azdır. İyi ki yollarımız kesişti. Ciddi reaktif hipoglisemi sorunları yaşıyordum, kendimce kontrollü bir hayat yaşadığımı düşünüyormuşum. Koçum sayesinde kendi farkındalığıma ulaştım sonra da kendimdeki eksik ve yanlışları gördüm. Yönlendirmelere uyunca da mutlu sona ulaştım. Hatta bu ilk seans sonrası oluştu diyebilirim. Bazı şeyleri bilmek sadece biliyor olmakmış, farkındalık geliştirmek ise o şeyi hayatına doğru olarak sokmakmış. Koçumun hayatıma kattıkları için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Artık iç dengem düzeldi ve bu denge fiziksel, ruhsal, spiritüel bütünlüğüme yansıdı. O kadar ki arkadaşım sen hafta farklı bir şekilde değiştin, gözlerin başka gülmeye başladı dedi. Umarım benimle aynı sorunları ya da daha farklı sorunları olanlara da şifa olsun ışık olsun yolunuz,güzel kalpleriniz.

Her görüşmede, kendimi bir adım daha ileri taşımama fırsat tanıdınız...

Benim için inanılmaz faydalı 3 seanstı. Koçumla yüzyüze gibiydik, enerjisi harikaydı. Sağlık konusunda aklıma takılan birçok şeyi açıklığa kavuşturduk. Çok teşekkür ederim.

Alerjen durumumla ilgili Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçumun kontrolünde değiştirdiğim beslenme düzenim vücudumun rahatlamasına yardımcı oldu. Bu süreçte koçumun verdiği bilgiler ve desteği icin teşekkür ederim. Böyle bir yardımsever etkinlik için ise tüm fonksiyonel tıp sağlık koçlarina ayrıca teşekkürler.

Etrafimdaki heves kırıcılarla nasıl mücadele edebileceğimi sorunlarımı nasıl çözüp kendime nasıl davranmam gerektiğini ve kendimi nasıl iyileştirebileceğimi, asıl ihtiyaçlarımı nasıl belirleyeceğimi bu seanslar sayesinde belirledim. İyileşmesi gereken taraflarım, düşüncelerim olduğunu ve nasıl iyileşme sağlayabileceğimi kavradım. Kendini özgürce ifade edebilmek ve içten seni birilerinin dinlemesi çok hoş. 
Seans boyunca sadece beni iyileştirmedi  hayatımdaki insanlara da etkisi oldu ben iyi olursam herkes iyi olur, insanlara dua etmek ve evrene verilen iyi enerjiler toplumu iyileştirir bunuda öğrendim.
Tanışmak için çok geç kalmışım.  Büyük resmin farkına varabilmem için bana verdiğiniz destek için minnettarım profesyonel yaklaşımınız beni ziyadesi ile memnun etti. Koçumun sayenizde kendimi her anlamda daha iyi hissediyorum. Saygılarımla.

Sağlık koçum gerçekçi hedefler belirlememe yardımcı oldu. Bildiğim şeyleri uygulayamıyordum. Üzerimdeki ataleti atıp aksiyona geçmemi sağladı. Bilgisi ve yaklaşımıyla güven verdi, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sağlık koçumun samimi, motive edici ve hedefe ulaşmak için yol gösterici yaklaşımı gerçekten çok yararlıydı. İnsanın her yönüyle, hem fiziksel hem ruhsal ele alınması güzel bir yaklaşım.

1,5-2 yıldır MS hastasıyım düzensiz beslendiğimde ve gün içinde hareketsiz kaldığımda vücudumda ağrılar, halsizlik ve enerji kaybı yaşamaktaydım. Fonksiyonel tıp sağlık koçluğu seansları ile düzgün, doğru ve sağlıklı beslenme bilgileri edindim. Doğru bildiğim yanlışları düzelttim. Koç’um bilgileri doğru bir şekilde aktardı. Sıkılmadan, yaşam koşullarımı öğrenerek benim tercihlerim doğrultusunda önerilerde bulundu. Hep motive edici konuşmalar yaptı. Hep zamanında seanslarımıza katılıp her dakikasında yeni bilgiler paylaştı. Özellikle gönderdiği tarifler ile sürekli beni destekledi. Bilgileri güvenilir bir platformda işin uzmanından öğrendiğim için zevkle hayatıma geçirdim. Şu an seans öncesine göre daha enerjik uyanıp, gün içerisinde daha çok hareket edip, rengarenk beslenme ile kendimi daha zinde hissediyorum.
Teşekkürler.